Consultant zijn is vaak de vraag krijgen wat je job exact inhoudt. Voeg daar de term "Change Management" aan toe en wenkbrauwen worden extra gefronst. In dit artikel leggen we kort uit hoe we bij Arch te werk gaan en wat 'consultant zijn' voor ons inhoudt. We geven alvast een hint: trusted advisorship!

The Arch way of working

Wanneer je de Oxford Dictionary raadpleegt voor de definitie van consulting, dan krijg je de volgende verwoording: "giving advice on a particular subject". In ons geval is dat alles wat change en transformatie betreft. Maar onze aanpak is niet zo algemeen als de definitie.

Bij Arch willen we onze klanten ondersteunen bij hun transformatie-uitdagingen. En die uitdagingen kunnen gaan van strategiebepaling tot het aanleveren van een bepaald profiel voor een project. Zolang het maar binnen onze drie service lines valt: Strategy Implementation, Technology Transformation en People & Organisation. 

 

Trusted advisorship

Voor Arch is consulting het opnemen van een specifieke rol, namelijk die van trusted advisor en partner. Onze core business is de begeleiding van bedrijven en organisaties in de private en publieke sector doorheen complexe transitie- of bedrijfstransformatieproblemen.

Dat alles begint met een goede analyse, op-maat-werk en vertrouwen. Het kan dus zijn dat jouw bedrijf nood heeft aan een volledig plan of een enkel puzzelstukje in een groter geheel. Wat je veranderingsobjectief ook is, Arch ondersteunt op basis van intense samenwerking en een op-maat-transitieplan.

Casper Leenders is een van onze trusted advisors in dienst. Hij vervoegde ons team als consultant in 2020 en heeft ondertussen al heel wat projecten op zijn naam staan, waaronder het i-Police-project.

Casper koos ervoor om aan de slag te gaan bij Arch omdat hij zijn interesse in advisory en de expertisevelden herkende in onze missie. Dat hij reeds ervaring had met procesmodellen maakte het enkel een sterkere match!

Werken voor Arch

Arch heeft dus een actieve community die zich richt op drie service lines. Elke consultant heeft een expertise, maar wij streven ernaar dat iedereen van meerdere markten thuis is. Het zijn namelijk allemaal mensen met verschillende achtergronden, inhoudelijke kennis en ervaring.  

Je kan als klant dus rekenen op een dynamisch team dat o.a. uit meerdere types consultant bestaat. In essentie gaan ze allemaal aan de slag met change management en dat doen ze ofwel onder de titel van 'medewerker' of als 'samenwerker'.

 

Iets voor jou?

Het kan dus zijn dat jij nu het gevoel hebt dat je deel uit moet maken van ons team, of dat je denkt dat Arch de geknipte partner is om jouw verandering onder handen te nemen. Neem daarom zeker en vast een kijkje tussen onze vacatures, of neem contact op met Monica Janssens via monica.janssens@arch.partners.

Arch International NV

Belgicastraat 7 bus 2
B-1930 Zaventem

+32 (0)2 669 54 00
0463.606.748
RPR Brussel

VOLG ONS

Blijf op de hoogte van onze activiteiten.

Nieuwsbrief

 Arch NV. All rights reserved. Cookie & Privacy Policy / Disclaimer

Design & development by Perfect Pixel